Продавець ТОВ "Пакотрейд Плюс" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
73 відгуків
ТОВ Пакотрейд Плюс м.Одеса, вул.Миколаївська дорога, 128 каб.208
+380 (67) 704-53-30
+380 (67) 150-91-59

Технологія провадження поліпропіленових мішків

Технологія провадження поліпропіленових мішків

Поліпропіленові мішки виготовляються з поліпропіленового сировини (гранул). Від якості застосовуваного сировини залежать експлуатаційні характеристики майбутнього готового виробу.

Для виробництва використовується первинний або вторинний поліпропілен. Вторинний поліпропілен отримують шляхом переробки вживаних виробів з поліпропілену, у тому числі з використаних поліпропіленових мішків, з подальшим очищенням від домішок.

Виділяється три основних етапи виробництва поліпропіленових мішків.

1) Виготовлення плоскої поліпропіленової нитки

Поліпропіленові гранули змішується в бункері з різними добавками і барвниками. Одна з основних добавок -карбонат кальцію, призначена для додання мішкам білого кольору і необхідної жорсткості плівки. Цю суміш подають на екструдер, де вона розігрівається до 260 С і потім видавлюється через канал головки екструдера, в результаті чого перетворюється на тонку плівку. Після охолодження плівка нарізають на смуги - нитки, які після гарту і витяжки намотуються на котушки.

2) Виготовлення тканого поліпропіленового рукава

Для осуществления этого этапа производства применяются круглоткацкие станки, в которые заправляют полипропиленовые нити и челночным методом получают тканый материал.

На этом этапе ткацкий станок настраивают на конкретные параметры будущего изделия, а именно определяют его ширину, плотность и наличие специальных нитей противоскольжения. Полипропиленовый рукав наматывается на большие катушки, пригодные для хранения и транспортировки.

3) Производство мешков из полипропиленового рукава

Ця заключна стадія зводиться до нарізки рукава методом гарячої нарізки на відрізки необхідної довжини і прошивки одного боку рукава, що формує дно мішка.

Лінія обрізу може бути як рівної так і хвилястою .

Готові поліпропіленові мішки автоматично вкладаються у стоси, як правило по 500 або 1000 мішків, обертаються поліпропіленової тканиною, пресуються, обтягуються шпагатом і надходять на склад готової продукції.

У разі необхідності на поліпропіленові мішки наноситься логотип методом флексодруку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner